OFERTA

Wysokie Progi

PROJEKT FUNKCJONALNY

Właśnie zakupiłeś mieszkanie i potrzebujesz pomocy w aranżacji wnętrza lub w odpowiednim zaprojektowaniu układu stref funkcjonalnych? 

 

Projekt funkcjonalny to często preferowana forma projektowania przez osoby, które planują dokonać tzw. zmian lokatorskich w budynkach wielorodzinnych lub inwestorów, którzy samodzielnie realizują projekty np. domów jednorodzinnych. 

 

Jako doświadczeni architekci, pomożemy Ci w rozmieszczeniu ścian działowych, tak aby przestrzeń Twojego mieszkania była maksymalnie funkcjonalna. Opracujemy układ funkcjonalny, który uwzględni Twoje preferencje i potrzeby, a także dostosujemy Twoją przestrzeń zgodnie ze sztuką architektury wnętrz. 

 

W naszej pracy przykładamy wagę do każdego detalu, zapewniając odpowiednie rozmieszczenie elementów sanitarnych i elektrycznych. Wszystkie nasze projekty są wykonane z zastosowaniem funkcjonalnych oraz estetycznych rozwiązań, co pozwoli osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty końcowe. 

 

Korzystając z naszej oferty, otrzymasz projekt układu funkcjonalnego, a także odpowiednie rysunki instalacji sanitarnej i elektrycznej, które będziesz mógł wykorzystać przy współpracy z wykonawcami lub deweloperem.

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie

Minimalna powierzchnia projektowanej przestrzeni - 30 m2 

Masz nietypowe zlecenie?  - skontaktuj się z nami

1. PIERWSZE SPOTKANIE

Rozpoznanie potrzeb klienta, wstępne rozmowy nad aranżacją, omawianie potrzeb klienta.

2. UKŁAD FUNKCJONALNY

Aranżacja wnętrza w 2D, układ ścian i rozmieszczenie mebli.

3. DOKUMENTACJA

Rysunki techniczne z rozmieszczeniem ścian, instalacją elektryczną i stanitarną

Współpraca z najlepszymi

Współpracujemy z solidnymi markami. Masz pewność, że zaproponowane przez nas meble i materiały, będą miały najlepszy stosunek ceny do jakości. Dzięki temu, Twoje wnętrze nie będzie tylko piękne, ale również ponadczasowe.

Profesjonalizm

Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do każdego projektu. Dotrzymujemy umówionych terminów. Dokonamy wszelkiej staranności, aby Twoje marzenia o idealnym wnętrzu stały się rzeczywistością.

Doświadczenie i wiedza

A Tobie spokój i pewność. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, dobierzemy odpowiednie rozwiązania funkcjonalne i technologiczne, uwzględniając Twój budżet.

Satysfakcja klientów

Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby każdy projekt był zrealizowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami.

Projekt wnętrz to skomplikowany proces. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, skontaktuj się ze mną. 

Chętnie rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.