OFERTA

Wysokie Progi
Wysokie Progi

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Jeśli poszukujesz kompleksowego projektu wnętrz, który spełni wszystkie Twoje wymagania, trafiłeś w odpowiednie miejsce. 

 

Projektujemy wnętrza na najwyższym poziomie, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty, począwszy od planu funkcjonalnego aż po fotorealistyczne wizualizacje i pełną dokumentację projektową.

 

Świadczymy kompleksowe usługi projektowania, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i gustów. 

 

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie architektury wnętrz, tworzymy projekty, które spełniają najwyższe wymagania naszych klientów oraz łączą w sobie wyjątkowy design i funkcjonalność. Opracowujemy również listę wyposażenia, która pomoże Ci w wyborze odpowiednich mebli i akcesoriów.

 

Jako eksperci z branży wnętrzarskiej, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dokumentacja projektowa. Dokładnie przez nas sporządzona, pozwoli na bezproblemowe wykonanie projektu przez każdą ekipę remontową.

 

Jeśli szukasz architekta wnętrz wysokiej jakości,  skontaktuj się z nami. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, stworzymy dla Ciebie projekt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i marzenia. 

 

Wysokie Progi to gwarancja jakości i profesjonalizmu w każdym calu.

Specjaliści z naszej pracowni pracują zarówno w Warszawie jak i Białymstoku. Pracujemy również zdalnie, bez znaczenia gdzie znajduje się Twoja inwestycja.

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie

Minimalna powierzchnia projektowanej przestrzeni - 35 m2 

Masz nietypowe zlecenie?  - skontaktuj się z nami

1. PIERWSZE SPOTKANIE

Rozpoznanie potrzeb klienta, wstępne rozmowy nad aranżacją, omawianie inspiracji.

2. UKŁAD FUNKCJONALNY

Aranżacja wnętrza w 2D, układ ścian i rozmieszczenie mebli, kolory, materiały, wstępny pomysł na wnętrze.

3. WIZUALIZACJE

Fotorealistyczne wizualizacje 3D.

4. DOKUMENTACJA

Dokładna dokumentacja projektowa, którą bez problemu wykona każda ekipa wykończeniowa.

Współpraca z najlepszymi

Współpracujemy z solidnymi markami. Masz pewność, że zaproponowane przez nas meble i materiały, będą miały najlepszy stosunek ceny do jakości. Dzięki temu, Twoje wnętrze nie będzie tylko piękne, ale również ponadczasowe.

Profesjonalizm

Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do każdego projektu.
Dotrzymujemy umówionych terminów. Dokonamy wszelkiej staranności, aby Twoje marzenia o idealnym wnętrzu stały się rzeczywistością.

Doświadczenie i wiedza

A Tobie spokój i pewność. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, dobierzemy odpowiednie rozwiązania funkcjonalne i technologiczne, uwzględniając Twój budżet.

Satysfakcja klientów

Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby każdy projekt był zrealizowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami.

Projekt wnętrz to skomplikowany proces. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, skontaktuj się ze mną. 

Chętnie rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.