OFERTA

Wysokie Progi
Wysokie Progi

PROJEKT KONCEPCYJNY

Masz już pomysł na swoje wymarzone wnętrze, ale nie wiesz czy w rzeczywistości, wszystkie elementy będą ze sobą pasować? A może potrzebujesz odpowiedniej koncepcji, a z resztą poradzisz sobie sam? 

 

Jeśli szukasz wsparcia w stworzeniu swojego wymarzonego wnętrza, to dobrze trafiłeś.

 

W ramach naszych usług oferujemy stworzenie projektu koncepcyjnego, idealnie dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zaproponujemy układ funkcjonalny oraz gotowe rozwiązania kolorystyczne i materiałowe, które pozwolą na stworzenie spójnego oraz harmonijnego projektu wnętrza.

 

Oprócz zaprojektowania aranżacji wnętrza, otrzymasz również fotorealistyczne wizualizacje, dzięki czemu będziesz miał wizualny obraz swojego przyszłego mieszkania lub domu. Wszystko będzie jasne i klarowne, a Ty będziesz mógł dokładnie zaplanować wystrój i meble.

 

Dodatkowo, otrzymasz od nas także listę użytego w projekcie wyposażenia, co ułatwi wybór odpowiednich mebli oraz pozwoli na łatwiejszy nadzór nad budżetem.

 

Jako architekci wnętrz, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie każdego elementu do całości projektu. Dlatego też, zawsze staramy się zaproponować najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

 

 

Jeśli szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz w Białymstoku,  skontaktuj się z nami. Wysokie Progi to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu w każdym calu.

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie

Minimalna powierzchnia projektowanej przestrzeni - 35 m2 

Masz nietypowe zlecenie?  - skontaktuj się z nami

1. PIERWSZE SPOTKANIE

Rozpoznanie potrzeb klienta, wstępne rozmowy nad aranżacją, omawianie inspiracji.

2. UKŁAD FUNKCJONALNY

Aranżacja wnętrza w 2D, układ ścian i rozmieszczenie mebli, kolory, materiały, wstępny pomysł na wnętrze.

3. WIZUALIZACJE

Fotorealistyczne wizualizacje 3D.

4. LISTA WYPOSAŻENIA

Lista użytych w projekcie mebli oraz materiałów, wraz z linkami do sklepów oraz cenami.

Współpraca z najlepszymi

Współpracujemy z solidnymi markami. Masz pewność, że zaproponowane przez nas meble i materiały, będą miały najlepszy stosunek ceny do jakości. Dzięki temu, Twoje wnętrze nie będzie tylko piękne, ale również ponadczasowe.

Doświadczenie i wiedza

A Tobie spokój i pewność. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, dobierzemy odpowiednie rozwiązania funkcjonalne i technologiczne, uwzględniając Twój budżet.

Profesjonalizm

Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do każdego projektu. Dotrzymujemy umówionych terminów. Dokonamy wszelkiej staranności, aby Twoje marzenia o idealnym wnętrzu stały się rzeczywistością.

Satysfakcja klientów

Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby każdy projekt był zrealizowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami.

Projekt wnętrz to skomplikowany proces. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, skontaktuj się ze mną. 

Chętnie rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.